فایل ورد مقاله طراحي فضاها و مبلمان شهري در راستاي پايداري شهري با تأکيد بر سنگ فرش پياده رو مطالعه موردي: محدوده ي چهارراه آبرسان- تقاطع شهيد بهشتي (تبريز)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله طراحي فضاها و مبلمان شهري در راستاي پايداري شهري با تأکيد بر سنگ فرش پياده رو مطالعه موردي: محدوده ي چهارراه آبرسان- تقاطع شهيد بهشتي (تبريز) دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله طراحي فضاها و مبلمان شهري در راستاي پايداري شهري با تأکيد بر سنگ فرش پياده رو مطالعه موردي: محدوده ي چهارراه آبرسان- تقاطع شهيد بهشتي (تبريز)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله طراحي فضاها و مبلمان شهري در راستاي پايداري شهري با تأکيد بر سنگ فرش پياده رو مطالعه موردي: محدوده ي چهارراه آبرسان- تقاطع شهيد بهشتي (تبريز)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله طراحي فضاها و مبلمان شهري در راستاي پايداري شهري با تأکيد بر سنگ فرش پياده رو مطالعه موردي: محدوده ي چهارراه آبرسان- تقاطع شهيد بهشتي (تبريز) :


محل انتشار: اولین همایش ملی جغرافیا، شهرسازی و توسعه پایدار
تعداد صفحات:22
نویسنده(ها):
ظعفر آقایاری – دانشجوی کارشناس ارشد شهرسازی علامه طباطبایی تهران

چکیده:
چشم انداز شهری یکی از مهمترین فرم های بصری است که ویژگی های یک شهر را منعکس می کند. یکی از مؤلفه های مهم در طراحی فضاها محوطه سازی و کف سازی آنهاست که تبیین کننده ی بستر فضای شهری و تمامی عناصر آن بوده و از این طریق از قدرت تأثیر گ ذاری عمده ای در درک رفتار فضایی استفاده کنندگان برخوردار است. ساکنین مجتمع های زیستی روزانه چندین بار برای دسترسی و کار در پیاده روهای شهر جابه جا می شوند، با این حال عابرین باید در ه نگام جابه جایی دچار مشکل و ناراحتی روحی نشوند. با توجه به اهمیت مسئله، پژوهش حاضر به کفپوش یا پیاده رو در شهر تبریز از آب رسان تا تقاطع شهید بهشتی اختصاص داده شده است. کفپوش این محدوده با توجه به استانداردهای کفپوش طراحی و ساخته نشده است. استحکام کافی ندارد و کفپوش محدوده عملکرد خاص خود را نمی تواند برای عابرین پیاده تأمین کند و با توجه به موانعی که بر سر راه عابران، سدمعبر می شود و معلولین هم دچار مشکل می شوند. روش تحقیق در این محدوده بر اسا مطالعات دست اول میدانی و اسنادی بوده و برای انجام تحلیل ها از نرم افزارهای SPSS و Excel استفاده شده است.

توضیحات بیشتر