فایل ورد مقاله بررسي سينتيکي تجزيه آلاينده رنگي Sky Blue 5b در آب با استفاده از Sono+Fenton+UV+H2O2/ CuFe2O4

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي سينتيکي تجزيه آلاينده رنگي Sky Blue 5b در آب با استفاده از Sono+Fenton+UV+H2O2/ CuFe2O4 دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي سينتيکي تجزيه آلاينده رنگي Sky Blue 5b در آب با استفاده از Sono+Fenton+UV+H2O2/ CuFe2O4  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي سينتيکي تجزيه آلاينده رنگي Sky Blue 5b در آب با استفاده از Sono+Fenton+UV+H2O2/ CuFe2O4،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي سينتيکي تجزيه آلاينده رنگي Sky Blue 5b در آب با استفاده از Sono+Fenton+UV+H2O2/ CuFe2O4 :


محل انتشار: ششمین همایش ملی مهندسی محیط زیست
تعداد صفحات:6
نویسنده(ها):
کاظم مهانپور – گروه شیمی-دانشکده علوم پایه- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
هژیر انفرادی –

چکیده:
رنگ های آزو از جمله آلاینده های آب می باشند. این آلاینده ها معمولا با فرآیندهای زیستی، تخریب نمی شوند. در این تحقیق با استفاده از روش فوتوآلتراسونیک و کاربرد کاتالیست جدید CuFe2O4 که بر روی بنتونیت تثبیت گردیده است، آلاینده Sky Blue 5b تجزیه گردید و همچنین سینتیک واکنش تجزیه سونو فوتوکاتالیستی رنگ Sky Blue 5b در آب با استفاده از آب اکسیژنه و نور در شرایط بهینه،مورد بررسی قرار گرفت کاتالیست CuFe2O4 در مجاورت تابش فرابنفش و ppm25 غلظت آلاینده رنگیSky Blue 5b ، pH=5و ppm 25 غلظت کاتالیست حداکثر فعالیت را نشان داد. سینتیک واکنش در یک مرحله بدون تابش فرابنفش و در مرحله ی بعد بدون تابش آلتراسونیک در غلظت های مختلف رنگ بررسی شد. پس از بررسی نتایج ، سینتیک واکنش مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و ورشی ارائه شد که می توان با به کار گیری آن در بخش صنعت بخصوص برای تجزیه فاضلاب های حاوی مواد رنگی مورد استفاده قرار گیرد.

توضیحات بیشتر