فایل ورد مقاله نقش سطح بهره برداي مراکز اقامتي گردشگري شهري از خدمات تبليغات الکترونيکي در توسعه گردشگري شهري (مطالعه موردي: شهر تبريز)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نقش سطح بهره برداي مراکز اقامتي گردشگري شهري از خدمات تبليغات الکترونيکي در توسعه گردشگري شهري (مطالعه موردي: شهر تبريز) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نقش سطح بهره برداي مراکز اقامتي گردشگري شهري از خدمات تبليغات الکترونيکي در توسعه گردشگري شهري (مطالعه موردي: شهر تبريز)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نقش سطح بهره برداي مراکز اقامتي گردشگري شهري از خدمات تبليغات الکترونيکي در توسعه گردشگري شهري (مطالعه موردي: شهر تبريز)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نقش سطح بهره برداي مراکز اقامتي گردشگري شهري از خدمات تبليغات الکترونيکي در توسعه گردشگري شهري (مطالعه موردي: شهر تبريز) :


محل انتشار: اولین همایش ملی جغرافیا، شهرسازی و توسعه پایدار
تعداد صفحات:16
نویسنده(ها):
اکبر اصغری زمانی – استادیار گروه جغرافیای دانشگاه زنجان
محسن احدنژاد – استادیار گروه جغرافیای دانشگاه زنجان
سارا اسدی – دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم دانشگاه زنجان

چکیده:
گردشگری شهری از ارکان مهم و پویای صنعت گردشگری می باشد. مدیران و برنامه ریزان شهری همواره تلاش می کنند تا صنعت گردشگری شهر خویش را توسعه دهند. یکی از راهکارهای توسعه ی گردشگری شهری استفاده از راهکارهای نوینی چون تجارت الکترونیک و خدمات بر خط می باشد. تجارت الکترونیک به معنی انجام امور تجاری و دادو ستدی به وسیله ی اینترنت می باشد. تبلیغات اینترنتی انواع گوناگونی را از جمله انواع بنرها، پست الترونیک و ; شامل می گردد.با توجه به اهمیت این موضوع هتل های کلانشهری مانند تبریز باید سعی در بهبود عملکرد خود با استفاده از تنوع بخشی به شیوه های تبلیغات اینترنتی و بدین وسیله ارتقای عملکرد در جذب مسافران و توریست های ورودی به شهر داشته باشند. هدف این پژوهش، شناساندن وضعیت فعلی در تبلیغات اینترنتی و تا حد امکان کمک به بهود وضعیت وب سایت ها و ارائه ی پیشنهاداتی جهت بالا بردن میزان بازدید کنندگان و استفاده کنندگاناز خ دمات آنلاین هتل ها می باشد. از بین 15 هتل شهر تبریز فقط 5 مورد از آنها دارای وب سایت رسمی بوده و از بین آنها نیز 2 مورد خدمات رسانی نسبتاً مناسبی داشنند که از جمله دلایل آن استفاده از شیوه های ساده ای همچون بنرهای ثابت در وبسایت هایشان و در بیشتر موارد طراحی ساده و غیر پیشرفته می باشد.

توضیحات بیشتر