فایل ورد مقاله نقش عوامل شهري و متغيرهاي اقتصادي در مديريت مالکيت وسيله نقليه شخصي با نگاهي بر ارزش زمين و چگالي مسکوني

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نقش عوامل شهري و متغيرهاي اقتصادي در مديريت مالکيت وسيله نقليه شخصي با نگاهي بر ارزش زمين و چگالي مسکوني دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نقش عوامل شهري و متغيرهاي اقتصادي در مديريت مالکيت وسيله نقليه شخصي با نگاهي بر ارزش زمين و چگالي مسکوني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نقش عوامل شهري و متغيرهاي اقتصادي در مديريت مالکيت وسيله نقليه شخصي با نگاهي بر ارزش زمين و چگالي مسکوني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نقش عوامل شهري و متغيرهاي اقتصادي در مديريت مالکيت وسيله نقليه شخصي با نگاهي بر ارزش زمين و چگالي مسکوني :


محل انتشار: اولین همایش ملی جغرافیا، شهرسازی و توسعه پایدار
تعداد صفحات:13
نویسنده(ها):
مسعود قدرت آبادی – کارشناس ارشد برنامه ریزی حمل و نقل، دانشگاه صنعتی شریف
مجید قدرت آبادی – کارشناس ارشد مدیریت اجرایی، استاد مدعو دانشگاه پیام نور استان تهران
مریم قاسمی – کارشناس مالی و حسابداری ارشد

چکیده:
آمار وسایل نقلیه اطلاعات مهمی را در رابطه با ساخت، نگهداری و مدیریت شبکه راه ها در اختیار برنامه ریزان و مهندسان قرار می دهد. با توجه به شرایط ترافیکی بحران در کلان شهرها و پیامدهای نامطلوب آن، لازم است که رد مالکیت وسایل نقلیه در این شهرها به دقت مدیریت گردد. هدف اصلی در این تحقیق بررسی نقش عوامل شهری و اقتصادی بر مدیریت مالکیت وسیله نقلیه شخصی با بهره گیری از مدل غیرخطی ک وارمبی و بیتس برای شهر تهران است. در این راستا نقش دو متغیر ارزش زمین و چگالی مسکونی به عنوان دو شاخص شهری مهم مورد بررسی قرار گرفته و تأثیر همزمان آنها بر مالکیت وسیله نقلیه شخصی در سطح همفزون (ناحیه ای) در شهر تهران مدل سازی شده است. نتایج روش ک وارمبی و بیتس نشان می دهد احتمال مالکیت تعداد بیشتری از وسایل نقلیه شخصی در سطح یک ناحیه در شهر تهران با افزایش ارزش (مالیاتی) زمین به عنوان نماینده ای از سطح متوسط درآمد خانواده های ساکن در یک ناحیه افزایش و با افزایش چگالی مسکونی به ع نوان نماینده ای از افزایش میزان دسترسی به سیستم حمل و نقل همگانی، کاهش فضای آزاد برای پارک وسایل نقلیه و کاهش سطح درآمد، کاهش خواهد یافت.

توضیحات بیشتر