فایل ورد مقاله حذف مس از آب و پساب هاي صنعتي با استفاده از نانو ذرات مغناطيسي آهن اصلاح شده با بنزوتري آزول

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله حذف مس از آب و پساب هاي صنعتي با استفاده از نانو ذرات مغناطيسي آهن اصلاح شده با بنزوتري آزول دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله حذف مس از آب و پساب هاي صنعتي با استفاده از نانو ذرات مغناطيسي آهن اصلاح شده با بنزوتري آزول  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله حذف مس از آب و پساب هاي صنعتي با استفاده از نانو ذرات مغناطيسي آهن اصلاح شده با بنزوتري آزول،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله حذف مس از آب و پساب هاي صنعتي با استفاده از نانو ذرات مغناطيسي آهن اصلاح شده با بنزوتري آزول :


محل انتشار: ششمین همایش ملی مهندسی محیط زیست
تعداد صفحات:10
نویسنده(ها):
رضا جدیدیان – دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه ،گروه شیمی، امیدیه، ایران
هوشنگ پرهام – دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه، گروه شیمی، امیدیه، ایران

چکیده:
این مقاله تأثیر نانو ذرات مغناطیسی آهن اصلاح شده با بنزوتری آزول در حذف مس را از آب و فاضلابهای صنعتی نشان می دهد. این روش سریع، ساده، ارزان و با کارایی بالا بوده و برای تصفیه آبهای آلوده به مس یک روش ایمن به شمار می رود. تهیه جاذب ساده و زمان حذف کوتاه است. نانو ذرات مغناطیسی آهن اصلاح نشده، حذف یونهای مس را از محلول حاوی 50 نانوگرم بر میلی لیتر به مقدار 6/49% انجام می دهند اما نوع اصلاح شده آن در غلظتهای مشابه راندمانی بالغ بر 7/99% دارد. زمان مناسب برای کامل شدن حذف یونهای مس 5 دقیقه محاسبه گردید. تغییرpH و غلظت بالای الکترولیت قوی مثل NaCl در محلول، بر راندمان حذف مس تأثیرگذارنیست.

توضیحات بیشتر