فایل ورد مقاله بهره‌گيري از نرم افزار‌هاي Expert Choice و Visual Basicدر کنترل فرسايش خاک و رسوب در طرحهاي عمراني

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بهره‌گيري از نرم افزار‌هاي Expert Choice و Visual Basicدر کنترل فرسايش خاک و رسوب در طرحهاي عمراني دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بهره‌گيري از نرم افزار‌هاي Expert Choice و Visual Basicدر کنترل فرسايش خاک و رسوب در طرحهاي عمراني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بهره‌گيري از نرم افزار‌هاي Expert Choice و Visual Basicدر کنترل فرسايش خاک و رسوب در طرحهاي عمراني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بهره‌گيري از نرم افزار‌هاي Expert Choice و Visual Basicدر کنترل فرسايش خاک و رسوب در طرحهاي عمراني :


محل انتشار: ششمین همایش ملی مهندسی محیط زیست
تعداد صفحات:10
نویسنده(ها):
گیلدا ایزدی پور – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی منابع طبیعی و محیط زیست
لیلا اوشک سرایی –
حسن کریم زادگان –
علیرضا مردوخ پور –

چکیده:
در سال های اخیر رشد جمعیت و افزایش تقاضا برای تهیه ی مسکن موجب شده است، توسعه ی صنعت ساختمان‌سازی تسریع گردد.این امر باعث زوال کیفیت محیطی گردیده است.از اثرات مخرب عملیات ساخت و ساز می‌توان به از بین رفتن حیات وحش و زیستگاههای آنها، تخریب پوشش گیاهی، آلودگی هوا، آلودگی صوتی و فرسایش خاک و رسوب‌گذاری اشاره نمود. به عقیده عموم کارشناسان مهمترین علت فرسایش خاک عوامل انسانی است.به همین جهت کنترل فرسایش خاک و رسوب در پروژه های ساختمان سازی امری مهم تلقی می‌شود.در این راستا به دلیل کمبود متخصص و عدم آگاهی مجریان پروژه از تکنیک های کنترل فرسایش خاک نیاز به یک سیستم پشتیبان احساس می‌شود. این مقاله مدلی کامپیوتری با استفاده از سیستم خبره را ارائه می‌دهد. در سالهای اخیر سیستم های خبره در کاربردهای متفاوت به شدت مورد استفاده قرار گرفتند که شامل مطالعات زیست محیطی نیز می باشد.در این مطالعه سیستم خبره به وسیله استفاده از Microsoft Visual Basic معرفی شده است.این مدل برای استفاده در کنترل و کاهش فرسایش در طی فعالیتهای ساخت و سازی طراحی شده است. . این سیستم سبب خواهد شد که مسئولین مربوطه تصمیمات دقیق‌تر و عینی‌تری اتخاذ نمایند که نتیجتا فرسایش خاک و رسوب‌گذاری را طی زمان انجام پروژه‌های خانه‌سازی ،کاهش خواهد داد.

توضیحات بیشتر