فایل ورد مقاله مديريت و برنامه ريزي شبکه اب و فاضلاب شهري با استفاده از GIS (منطقه مطالعاتي: منطقه 3 آب و فاضلاب شهر اصفهان)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله مديريت و برنامه ريزي شبکه اب و فاضلاب شهري با استفاده از GIS (منطقه مطالعاتي: منطقه 3 آب و فاضلاب شهر اصفهان) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله مديريت و برنامه ريزي شبکه اب و فاضلاب شهري با استفاده از GIS (منطقه مطالعاتي: منطقه 3 آب و فاضلاب شهر اصفهان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله مديريت و برنامه ريزي شبکه اب و فاضلاب شهري با استفاده از GIS (منطقه مطالعاتي: منطقه 3 آب و فاضلاب شهر اصفهان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله مديريت و برنامه ريزي شبکه اب و فاضلاب شهري با استفاده از GIS (منطقه مطالعاتي: منطقه 3 آب و فاضلاب شهر اصفهان) :


محل انتشار: اولین همایش ملی جغرافیا، شهرسازی و توسعه پایدار
تعداد صفحات:14
نویسنده(ها):
هادی صادقیان – دانشجوی دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران، پردیس البرز
فرهاد کتیرایی – دانشجوی کارشناسی ارشد سنجش از دور و GIS، دانشگاه آزاد اسلامی یزد

چکیده:
با افزایش جمعیت شهرها و رشد و توسعه شهر شبکه های تأسیسات شهری از جمله شبکه های آب و فاضلاب نیز روز به روز پیچیده تر شده و با افزایش تعداد م شترکین ارائه خدمات و مدیریت و بهره برداری از این شبکه- هاد دشوارتر می شود. یکی از راههای حل این مشکل استفاده از سیستم های جامع مدیریت اطلاعات جهت توسعه و مدیریت شبکه های شهری از جمله شبکه های آب و فاضلاب می باشد. هدف از انجام این تحقیق تشریح نحوه بکارگیری سیستم اطلاعات جغرافیایی در برنامه ریزی و مدیریت شبکه های آب و فاضلاب شهری می باشد. در ابتدا به کلیاتی در مورد شبکه های آب و فاضلاب شهری و مشکلات مربوط به بهره برداری از آنها اشاره می شود و سپس مراحل مدیریت این شبکه با استفاده از GIS تشریح می گردد. سپس بخشی از نقشه شبکه آب شهر اصفهان به عنوان نمونه در فرمت GIS مورد مطالعه قرار گرفته و جزئیات مربوط به آن بررسی می گردد. در انتها نتایج حاصل از مطالعه شکبه ارائه شده و پیشنهاداتی برای رفع معضلات مربوط به آن بیان می شود.

توضیحات بیشتر