فایل ورد مقاله محاسبه درجه لوله شدن برگ گندم نان (Triticum aestivum L) با استفاده از روش تجزيه و تحليل تصوير

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله محاسبه درجه لوله شدن برگ گندم نان (Triticum aestivum L) با استفاده از روش تجزيه و تحليل تصوير دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله محاسبه درجه لوله شدن برگ گندم نان (Triticum aestivum L) با استفاده از روش تجزيه و تحليل تصوير  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله محاسبه درجه لوله شدن برگ گندم نان (Triticum aestivum L) با استفاده از روش تجزيه و تحليل تصوير،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله محاسبه درجه لوله شدن برگ گندم نان (Triticum aestivum L) با استفاده از روش تجزيه و تحليل تصوير :


محل انتشار: سیزدهمین همایش علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران و سومین همایش علوم و تکنولوژی بذر ایران
تعداد صفحات:6
نویسنده(ها):
علی اکبر مقصودی مود – دانشیار گروه زراعت و اصلاح نباتات- دانشکده کشاورزی- دانشگاه شهید باهنر کرمان

چکیده:
لوله شدن برگ در شرایط بروز تنش خشکی به عنوان یک مکانیزم سازگار کننده جهت کاهش میزان دریافت نور و کاهش دمای برگ و کاهش تعرق شناخته شده است. با این وجود اندازه گیری دقیق این خصوصیت مشکل بوده است. در این مقاله مبنای تئوریک و روش استفاده از آن با کمک تجزیه و تحلیل تصاویر اخذ شده از نوارهای برگی در معرض تنش توسط دو نرم افزار کامپیوتری که در دسترس محققین قرار دارند تشریح و یک نمونه از نتایج بدست آمده تشریح شدهاند. سرعت عکس العمل لوله شدن و باز شدن برگ در شرایط بروز تنش و رفع آن در آینده با استفاده از این روش مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

توضیحات بیشتر