فایل ورد مقاله تاثير سرمايه ساختاري بر عايدي سرمايه اي سرمايه گذاران بانک هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تاثير سرمايه ساختاري بر عايدي سرمايه اي سرمايه گذاران بانک هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تاثير سرمايه ساختاري بر عايدي سرمايه اي سرمايه گذاران بانک هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تاثير سرمايه ساختاري بر عايدي سرمايه اي سرمايه گذاران بانک هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تاثير سرمايه ساختاري بر عايدي سرمايه اي سرمايه گذاران بانک هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :


محل انتشار: نخستین همایش سالانه علوم مدیریت نوین
تعداد صفحات:12
نویسنده(ها):
سیدمحمدرضا خلیل زاده – دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه حسابداری- واحد علوم و تحقیقات هرمزگان- دان
پرویز سعیدی – دانشگاه آزاد اسلامی ، واحد علی آباد کتول ،گروه حسابداری و مدیریت، علی آ

چکیده:
درجریان اصلاح زیرساختهای اقتصادی،تحول بازار سرمایه از ضروری ترین اولویت هاست.سرمایه گذاران مهم ترین بازیگران در بازار سرمایه هستند و تصمیم های آن ها مهم ترین نیروی شکل دهندهی بازار است. لذا ما در این تحقیق به یررسی تاثیر یکی از اجزای سرمایه فکری (سرمایهانسانی) برعایدی سرمایه ای سرمایه گذاران،برای بانکهای فعال در بورس اوراق بهادارتهران پرداخته ایم. قلمرو زمانی این تحقیق شامل دو سال متوالی 1389 -88می باشد. متغیرهایی که در این پژوهش به توصیف و بررسی تاثیر آنها می پردازیم شامل سرمایه فکری، سرمایه انسانی به عنوان متغییر های مستقل تحقیق،و همچنین نرخ سود سرمایه ای به عنوان متغییرهای وابسته تحقیق در نظرگرفته شده است. یافته های تحقیق نشان داد که سرمایه ساختاری بر عایدی سرمایه ای سرمایه گذاران بانک ها موثر بوده است.

توضیحات بیشتر