فایل ورد مقاله کنترل هوشمند ژنراتورهاي ميعان ساز زميني براي ايجاد باران هاي مصنوعي مبتني بر سيستم هاي فازي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله کنترل هوشمند ژنراتورهاي ميعان ساز زميني براي ايجاد باران هاي مصنوعي مبتني بر سيستم هاي فازي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله کنترل هوشمند ژنراتورهاي ميعان ساز زميني براي ايجاد باران هاي مصنوعي مبتني بر سيستم هاي فازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله کنترل هوشمند ژنراتورهاي ميعان ساز زميني براي ايجاد باران هاي مصنوعي مبتني بر سيستم هاي فازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله کنترل هوشمند ژنراتورهاي ميعان ساز زميني براي ايجاد باران هاي مصنوعي مبتني بر سيستم هاي فازي :


محل انتشار: اولین همایش ملی الکترونیکی کشاورزی و منابع طبیعی پایدار
تعداد صفحات:8
نویسنده(ها):
محمد(بهداد) جمشیدی – عضو هیأت علمی گروه مهندسی برق ، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد گیلان غرب
اشکان برجی – گروه مهندسی برق، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد گیلان غرب

چکیده:
یکی از روش های باروری ابرها و تولید باران های مصنوعی استفاده از ژنراتور های میعان ساز زمینی است. این ژنراتور ها معمولاً در مناطق مستعد نصب می شوند. از مهمترین چالش های کاربرد این تجهیزات جهت بارورسازی ابرها سیستم کنترلی آنها می باشد که باید در موقع مناسب، نسبت به شرایط محیطی واکنش نشان دهد. در این مقاله یک سیستم کنترلی جامع مبتنی بر کنترل فازی پیشنهاد گردیده است. با توجه به قابلیت ها و مزایای این سیستم کنترلی، می توان از آن جهت کنترل هوشمند ژنراتور های میعان ساز زمینی استفاده نمود.

توضیحات بیشتر